KUŘÁCKÝ KLUB
Uživatel:
Heslo:

Zprostředkovatelé

Denně vyhledáváme nová místa a navazujeme nové kontakty s majiteli vhodných prostor. Jako nejvhodnější nám připadají současné nebo bývalé restaurace, protože jsou ideálně vybavené k našemu účelu a uvítáme poskytování kompletního sortimentu občerstvení - tedy jídla i pití.
Obsáhnout tak veliké území není jednoduché a zájem o spolupráci je značný. I kdyby jste měli jen jediný dobrý tip, ozvěte se nám!

Pomůžete nám? Doporuč a vydělávej!

Víte, že nám, sobě i ostatním můžete skvěle pomoci? Rádi od vás získáme zajímavý tip na místo pro naší další klubovnu. Za dobrou radu se dobře odměníme. Odměny jsou vysoké a písemnou smlouvou zaručené. Nezáleží nám na vašem věku ani vzdělání. Jediné co požadujeme je slušné vystupování.

Spolupráce je jednoduchá. Nic s nikým nesepisujete a nepodepisujete. Pouze nám pomáháte s dobrými tipy. Zbytek zařídíme sami. U nás máte několik možností a jejich kombinací jak si přijít na hodně slušné peníze. Vše na zcela legální bázi. Provize vyplácíme neprodleně po každém úspěšném tipu.

Zprostředkovatelská smlouva

Smlouvy mezi námi je jednoduchá, férová, bez odkazů na jiné podmínky a nezavazuje vás na žádné definované období ani k žádným nutným výsledkům. Smlouva jasně a bez oklik popisuje čitelně a pochopitelně každý bod ujednání. Smlouva je vámi kdykoliv vypověditelná, s jednodenní (prakticky okamžitou) výpovědní lhůtou a bez jakýchkoliv sankcí či výjimek.

Kontaktujte nás

Dejte nám o sobě vědět pomocí formuláře na této stránce…